NGO wychodzi z inicjatywą!

Reprezentujesz organizację pozarządową i zastanawiasz się jak wziąć udział w projekcie? To proste - wypełnij formularz i zgłoś swoją organizację do projektu.

Idea projektu

W projekcie biorą udział dwie grupy NGO i przedstawiciele firmy, które tworzą zespoły. Każdy zespół ma wykonać dowolną aktywność, jedyny wymóg to wykonanie tej aktywności WSPÓLNIE, a spotkanie musi trwać min. 30 minut. Ale co to ma być za aktywność?

Aktywność sportowa: wspólna jazda na rowerze, spacer, czy wypad na rolki - czyli poznajecie się wykorzystując wspólne pasje i zainteresowania.

Inny rodzaj spędzenia czasu, jeśli nie jesteś fanem sportu, to np. wspólna kawa albo deser w fajnej knajpce - dzięki temu możecie spokojnie porozmawiać i poznać się w miłym otoczeniu.

Jeśli chcesz pokazać czym się zajmujesz jako organizacja, albo zależy Ci, żeby zaangażować w projekt beneficjentów: jako OSP możesz zorganizować pokaz, wyprowadzić na spacer psy ze schroniska, odbyć próbę z ludową kapelą albo mecz z klubem sportowym.

Idea GO4NGO - Piramida

Zespół

Sam decydujesz jak będzie wyglądał, możesz zaangażować się sam lub z całym zespołem organizacji, możesz także do projektu zaangażować swoich podopiecznych i beneficjentów. Po stronie firmy sytuacja wygląda podobnie pracownik może zaangażować się indywidualnie bądź zespołowo. Wasze połączone moce tworzą TEN wyjątkowy zespół.

Idea GO4NGO

Ścieżka udziału

Gdy już wiesz na czym polega projekt pora do niego dołączyć, masz dwie możliwości udziału: NGO zaprasza firmę do projektu albo NGO jest zapraszane przez firmę.

Zgłoś swoją organizację

Po uzupełnieniu formularza na wskazany adres email otrzymasz informację o statusie Waszego zapisu

Udział beneficjentów

Kliknięcie przycisku „Prześlij” oznacza:

Akceptację Regulaminu