NGO wychodzi z inicjatywą!

Reprezentujesz organizację pozarządową i zastanawiasz się jak wziąć udział w projekcie? To proste - wypełnij formularz i zgłoś swoją organizację do projektu.

Idea projektu

W projekcie biorą udział dwie grupy NGO i przedstawiciele firmy, które tworzą zespoły. Każdy zespół ma wykonać dowolną aktywność, jedyny wymóg to wykonanie tej aktywności WSPÓLNIE, a spotkanie musi trwać min. 30 minut. Ale co to ma być za aktywność?

Aktywność sportowa: wspólna jazda na rowerze, spacer, czy wypad na rolki - czyli poznajecie się wykorzystując wspólne pasje i zainteresowania.

Inny rodzaj spędzenia czasu, jeśli nie jesteś fanem sportu, to np. wspólna kawa albo deser w fajnej knajpce - dzięki temu możecie spokojnie porozmawiać i poznać się w miłym otoczeniu.

Jeśli chcesz pokazać czym się zajmujesz jako organizacja, albo zależy Ci, żeby zaangażować w projekt beneficjentów: jako OSP możesz zorganizować pokaz, wyprowadzić na spacer psy ze schroniska, odbyć próbę z ludową kapelą albo mecz z klubem sportowym.

Idea GO4NGO - Piramida

Zespół

Sam decydujesz jak będzie wyglądał, możesz zaangażować się sam lub z całym zespołem organizacji, możesz także do projektu zaangażować swoich podopiecznych i beneficjentów. Po stronie firmy sytuacja wygląda podobnie pracownik może zaangażować się indywidualnie bądź zespołowo. Wasze połączone moce tworzą TEN wyjątkowy zespół.

Opcje zespołów w GO4NGO

Ścieżka udziału

Gdy już wiesz na czym polega projekt pora do niego dołączyć, masz dwie możliwości udziału: NGO zaprasza firmę do projektu albo NGO jest zapraszane przez firmę.

Zgłoś swoją organizację

Po uzupełnieniu formularza na wskazany adres email otrzymasz informację o statusie Waszego zapisu

Udział beneficjentów

Komunikacja w j. angielskim

Kliknięcie przycisku „Prześlij” oznacza:

Akceptację Regulaminu

Zgłoś Firmę >